Dla osób, które pragną pracować z dowolnego miejsca na świecie i zarabiać na swojej wiedzy!

Jak pozyskiwać 5 wykwalifikowanych klientów dziennie do swojego biznesu coachingowego w sposób automatyczny, dzięki jednej reklamie i nagraniu wideo poniżej 10 min?

Obejrzyj to krótkie nagrania, a następnie zaplanuj darmową konsultację 1 na 1, abyśmy mogli dostarczyć dla Ciebie spersonalizowany plan działania.

Dlaczego warto zapisać się na darmową konsultację z naszym zespołem?

Szymon Wróblewski- Koherencja Umysłu

W pracy z człowiekiem koncentruję się na holistycznym podejściu, który pozwala mi na zauważenie wszystkich obszarów jego życia, które potrzebują zrównoważenia, aby osoba mogła cieszyć się rzeczywistością, która w pełni pozwala jej na poczucie spełnienia, samorealizację oraz tworzenie wartościowych relacji z otoczeniem.

Budując mój własny biznes od podstawy w rekordowym tempie, udało mi się stworzyć silną i rozpoznawalną markę osobistą, która jest źródłem inspiracji dla tysięcy fanów.

W przeciągu ostatnich 12 miesięcy, dzięki mojej autorskiej metodzie Natychmiastowej Transformacji Świadomości pomogłem ponad 5000 osób, w poprawie jakości ich życia w aspekcie zdrowia, relacji i finansów.

3 Powody, dlaczego warto?

A) Wyniki naszych klientów są dla nas priorytetem

W naszej pracy rozumiemy, że dostarczenie konkretnych rezultatów naszym klientom jest podstawą rozwoju i wzrostu naszej firmy, dlatego potrzeby naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

B) Jesteśmy ekspertami

Nasze podejście zostało wielokrotnie sprawdzone w praktyce oraz pozwoliło nam na stworzenie skalowalnego modelu biznesowego, który pozwala na osiąganie stabilnego przychodu powyżej 100.000 zł miesięcznie.

C) Unikalny system pracy

Podejście, które reprezentujemy oraz jakość naszych usług, jest wręcz niespotykana na Polskim rynku. W pracy z naszymi klientami wykorzystujemy sprawdzone i praktyczne narzędzia, które pozwalają na natychmiastowe rezultaty.

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Pozyskała pierwszego klienta w ciągu 7 dni!

Bez wcześniejszego doświadczenia oraz wiedzy na temat biznesu online w zaledwie 7 dni zdobyła swojego pierwszego klienta i przełamała negatywne przekonanie, że nie jest w stanie pomagać innym oraz zarabiać na swojej wiedzy.

Co mówią inni o współpracy ze mną?

Sprzedała swój pierwszy program coachingowy za 300 €

Dodaj krótki opis

Jeśli jesteś zainteresowany?

Zejdź na dół tej strony i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.
Dzięki czemu w tym roku będziesz mógł zbudować stabilny dochód i mieć możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie

"NOWY START 2023" 


Co otrzymasz w trakcie darmowej konsultacji?

Bezpłatna konsultacja NOWY START 2023 1 na 1 trwająca 45 MIN o wartości 599 zł  z jednym z naszych Mentorów, w trakcie której:

Dokładnie przeanalizujemy Twoją obecną sytuację i wskażemy Ci wszystkie istotne aspekty, nad którymi będziesz mógł/a zacząć pracować od zaraz, aby zbudować swój własny biznes bazujący na Twojej wiedzy i umiejętnościach.
Co więcej, gdy już poznamy Twoją sytuację na tej sesji, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany plan, abyś mógł go od razu wdrożyć go w życie i przejść do działań, które przybliżą Cię do stworzenia stabilnego źródła dochodu.
Jeśli zauważymy, że należysz do profilu osób, z którymi możemy współpracować, zaproponujemy Ci wzięcie udziału w naszym projecie szkoleniowym, w trakcie którego otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia oraz wspieracie naszego zespołu, dzięki czemu będziesz w stanie pracować z dowolnego miejsca na świecie i cieszyć się wolnością, o której zawsze marzyłeś.

WYBIERZ datę oraz czas darmowej konsultacji 1 na 1

WAŻNY! Zwykle mamy bardzo napięty harmonogram, więc możesz zarezerwować konsultacje tylko raz, jeśli nie masz na to czasu, nie wybieraj daty i godziny.

© 2023 www.szymonwroblewski.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. 

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. 

FACEBOOK is a trademark of Facebook Inc.

¡Introduce tu correo electrónico y obtén el acceso al video inmediato!

Procesamos sus datos personales como se indica en nuestra Política de Privacidad. Puede retirar su consentimiento en cualquier momento haciendo clic en el enlace para cancelar la suscripción que se encuentra en la parte inferior de cualquiera de nuestros correos electrónicos.

Close